Pomoc dla rodziny od Aniołów

Pomoc dla rodziny od Aniołów

Śmierć Bliskich Wam osób nie jest na pewno radosnym tematem. Nikt  z nas nie chce, aby osoby, które są dla nas bardzo ważne, bez których ciężko się obyć, nagle znikały z naszego życia. Jednak tak czasami bywa i śmierć zabiera nam najukochańsze osoby, a nam pozostaje zorganizowanie Ostatniego Pożegnania.

Zakład pogrzebowy Epitafium zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w tak ciężkich dla Was chwilach. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat znajduje się na rynku i doskonale zna się na organizowaniu pochówków. Z naszej oferty mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Krakowa oraz bliskich okolic. Zapewniamy Wam kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji pochówku. Możecie do nas dzwonić o dowolnej porze. Organizujemy transport Zmarłych z dowolnego miejsca: z domu, szpitala, domu opieki społecznej, czy też z innych miejsc. Oferujemy Wam przewóz krajowy, jak również przewóz zwłok z zagranicy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że śmierć za granicą Waszych Bliskich może was przerażać. Jednak nasza firma zorganizuje wszystko w odpowiedzi sposób, abyście nie musieli się niczym martwić.

Międzynarodowy transport zmarłych oferujemy drogą lądową, powietrzną oraz morską. Pomożemy Wam w załatwieniu wszelkich formalności, w tym ułatwimy Wam kontakty z ambasadami odpowiednich krajów, załatwimy akty zgonu w języku polski, czy też załatwimy pozwolenia. Zapewniamy Wam naprawdę kompleksowe wsparcie, dzięki czemu będziemy mogli zorganizować cudowną uroczystość na ojczystej ziemi, która będzie naprawdę godnym pożegnaniem Zmarłego. Zapraszamy na epitafium-przewozy.pl

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *