Oryginalny film rejestrowany z góry

krakowski rynek filmowany z drona

Jeżeli chcemy uatrakcyjnić jakieś ważne dla nas wydarzenie, takie jak ślub, komunia czy piknik firmowy, warto pomyśleć o oryginalnym uwiecznieniu go na filmie wykonanym przez drona. Bez dwóch zdań filmowanie dronem to bardzo dobry sposób na ponadprzeciętny rejestr wydarzenia. Pięknie wyglądają również kamieniczki i ulice starych miast, takich jak na przykład Kraków, filmowanych dronem.

Widok z lotu ptaka, do niedawna dostępny tylko dla osób latających samolotami czy szybowcami, obecnie może być dostępny dla każdego. Oglądając filmy wykonane przez drony możemy zobaczyć krajobraz z całkiem innej, nieznanej większości perspektywy, gdzie możemy naocznie przekonać się co to znaczy powiedzenie wolny jak ptak.

Niestety filmowanie dronem pomimo że przynosi dużo satysfakcji i ciekawych doznań, a także pozostawia piękne pamiątki, nie może być robione przez każdego. To małe urządzenie latające potrzebuje podobnych pozwoleń dopuszczających do ruchu powietrznego, jak duży samolot, a operator musi mieć specjalne uprawnienia podparte długim szkoleniem i egzaminami, podobnymi do zdawanych przez pilotów.

Nie tylko nad dużymi miastami, jak Kraków czy Warszawa, ale również nad polami i rzekami, filmowanie dronem musi za każdym razem być zgłoszone do kontroli ruchu powietrznego, a lot możliwy jest dopiero po otrzymaniu zgody. Dron w nieodpowiedzialnych rękach może wzbić się na setki metrów w górę, zagrażając przelatującym samolotom.

Jednak zawsze chcąc nakręcić taki filmy możemy sięgnąć po usługi specjalistycznych firm jak RentGrandfox Kraków świadczące filmowanie dronem zarówno na obszarze miasta Kraków jak i w innych miejscach. Ceny u nich zaczynają się od kilkuset złotych i oczywiście zależą głównie od czasu trwania zlecenia. Więcej przeczytamy na stronie internetowej firmy www.rentgrandfox.pl/dron/ i tam też możemy zobaczyć jak wygląda wykonywane przez nich filmowanie dronem, oglądając zamieszczone tam przykładowe nagranie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *